batrui
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

در معماري چنانچه قابل اثبات است ابتدا ماهيت و مفهوم وجود دارد، بعد ماده خلق مي شود يعني آنچه كه تصور ناميده مي شود شكل وجود به خود مي گيرد و سرانجام تصوير اين تصور به بيرون ذهن منتقل مي شود. ذهن ما از يك جهت مانند يك تخته سياه در آتليه معماري دانشكده مان مي باشد كه ابتدا روي آن خطي ترسيم نشده است اما به تدريج و مرحله به مرحله با گذراندن واحدهاي تركيب و مقدمات و هندسه و ديدن مجله ها و فضاهاي متفاوت، نمادهايي را بر روي اين تخته خالي از هر گونه خط و هندسه ترسيم مي نماييم. پس ديدن، نگاه كردن و انديشيدن در معماري بسيار حائز اهميت مي باشد. در اين تحقيق بر آنيم كه با بررسي فضاهاي تشكيل دهنده يك دانشكده معماري، آموزش معماري، دانشجوي معماري و ارتباط آنها با فضا و پيرامون خود، به ضوابط و معيارهايي دست پيدا كنيم كه طراح را در يافتن راه حل نهايي ياري رساند فرم زمين علي رغم اهميتي كه در نظام بافت هاي شهري داشته، امروزه كمتر مورد توجه است،


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۴:۳۴ ] [ admin ]

همه پزشكان با هم، هم‌عقيده‌اند كه بعد از هر بيماري يا عمل جراحي چه سخت يا جزئي براي اينكه بيمار خيلي زود به اصطلاح «سر پا» شود بايد خوب تغذيه كند. براي رسيدن به اين منظور هم بايد اهميت زيادي به محتويات بشقاب‌هايتان بدهيد. اگر دوره نقاهتتان را مي‌گذرانيد مطالعه اين مطلب كمكتان مي‌كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۳:۴۰ ] [ admin ]

در دنياي وب شناخته شده ترين بخش، بخش تبليغات ميباشد و همگان با آن سروكار داشته يا لااقل با اين تبليغات مواجه شده اند. اما اين تبليغات ديگر مثل قبل بر روي كاربران تاثيرگذار نيست و همين مسئله سبب شده است كه روش هاي جديد تبليغاتي در صفحات وب به كار رود. رپورتاژ آگهي پي بي ان يكي از اين روش ها ميباشد. رپورتاژ آگهي در سئو و افزايش رتبه سايت بيشتر كارايي دارد.

 

رپورتاژ pbn

 

رپورتاژ pbn چيست؟

 PBNمخفف عبارت Private Blog Network ميباشد، اين عبارت به معني شبكه اي از سايت هاي معتبر است. افرادي كه با اصول سئو در گوگل آشنا هستند از راه هاي مختلفي براي بالا رفتن سايت در گوگل استفاده مي نمايند كه گرفتن بك لينك PBN يكي از اين راه ها ميباشد.

 

 

در صورت استفاده كردن از روش هاي اين چنيني، گوگل با استفاده از الگوريتم هايي كه استفاده ميكند شناسايي خواهد كرد كه شما از چه ترفندهايي استفاده كرده ايد و در اين صورت سايت شما جريمه خواهد شد و به اصطلاح از ليست نتايج گوگل پنالتي ميشود. چون گوگل در شناسايي تبليغات متني بسيار هوشمندانه عمل ميكند اما در خريد رپورتاژ PBN ديگر گوگل به سيستم لينك سازي شما شك نخواهد كرد و به آساني رتبه سايت قابل ارتقا خواهد بود.

 

 رپورتاژ pbn

 

روش كار pbn چگونه است؟

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تكيه بر تيم فني و سئوكار خود بهترين روش هاي لينك سازي شبكه اي را از طريق رپورتاژ ارائه مي نمايد. در پكيج هاي خريد رپورتاژ PBN به هيچ عنوان مشكلي در سئوي سايت شما اتفاق نخواهد افتاد.

روش كار اين گونه ميباشد كه سئوكاران بين سايت هايي كه از نظر اتوريتي دامنه با ارزش هستند لينك سازي را به صورت شبكه اي ايجاد ميكنند. در واقع طوري تنظيم مي نمايند كه چند سايت به يكديگر پيوند يا لينك ميشوند. اين روش لينك دهي شبكه اي نام دارد. در روش لينك دهي شبكه اي در همه صفحات وب سايت، كلمات كليدي لينك داده ميشد. به همين دليل، براي گوگل به راحتي قابل شناسايي بود. در روش رپورتاژ ادز كلمات كليدي در همه صفحات پيوند داده نميشوند بلكه در يك متن طولاني به عنوان رپورتاژ آگهي نوشته ميشود و اين روش هيچ مشكلي ايجاد نمي كند.

 

لزوم خريد رپورتاژ PBN و مزاياي آن

  • رپورتاژ، يك مقاله كامل و جامع براي معرفي شماست نه صرفا يك بنر تبليغاتي
  • نسبت به ساير روش هاي تبليغاتي رپورتاژ آگهي بيشتر توجه كاربران را جلب خواهد كرد.
  • رپورتاژ، باعث كسب رتبه بهتر براي وب سايت شما خواهد شد.
  • پس از درج آگهي شما هم يك نوع بازاريابي براي سايت شما خواهد شد و هم رتبه سايت بالا ميرود.
  • رپورتاژ آگهي شما هيچوقت حذف نخواهد شد. يعني رپورتاژ آگهي شما دائمي خواهد بود. اين دائمي بودن سبب ميشود كه در مدت زمان طولاني رتبه سايت شما بالا برود.
  • براي رپورتاژ PBN نسبت به بقيه روش ها هزينه كمتري صرف خواهد شد. يعني با صرف كمترين هزينه بهترين نتيجه را از آن سايت خود خواهيد كرد.

​و در آخر 2 لينك براي خريد رپورتاژ پي بي ان مجموعه معتبر و با سابقه شيك رنك معرفي مي گردد :

 

1-

https://www.chicrank.com/reportage.php

2-

https://www.chicrank.com/reporter.php

 

 

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۰:۱۸ ] [ admin ]

تعمير يخچال فريزر فريجيدر، موضوعي است كه به آن مي‌پردازيم و زواياي مختلف آن را بررسي مي‌كنيم. اين صفحه به شما كمك مي‌كند كه با نشانه‌هايي كه بيان مي‌كند به تعمير يخچال فريزر فريجيدر احتياج داريد، آشنا شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۵:۴۰ ] [ admin ]

يك عدد تخم مرغ متوسط 76 كيلوكالري انرژي دارد و مصرف روزانه يك عدد تخم مرغ، 3 درصد نياز انرژي يك مرد بالغ و 4 درصد نياز انرژي يك زن بالغ را تأمين مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۴:۵۴ ] [ admin ]

بره موم چيست؟ خواص دارويي بره موم ، يكي ديگر از فرآورده هاي كندوي عسل بره بوم است كه ظاهري شبيه به و خواص دارويي فراواني دارد . شكل آن خميري و چسبناك و رنگش طيفي از سبز تا قهوه اي تيره را در بر مي گيرد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۳:۴۲ ] [ admin ]

پس از مراسم خواستگاري دو طرف با هم بيشتر آشنا شده، سور و سات بله برون و جشن و غيره بر پا و دوران نامزدي آغاز مي شود، بسياري از عروس دامادها در اين دوران نهايت عشق و محبت را به هم ابراز مي كنند اما گاهي مشاهده مي شود كه مدتي پس از نامزدي روابط شيرين و عاشقانه افراد رو به تنزل رفته، خشونت عادي مي شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۲:۲۳ ] [ admin ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By nasrblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب